Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce oferującą sprzęt fitness

Obecnie dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 10000 metrów kwadratowych, gdzie znajdują się maszyny sportowe różnych marek (na przykład: Matrix, Life Fitness TechnoGym, L+K, Cybex, Precor, Stair Master, Schwinn oraz wiele innych). Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego FREEMOTION, maszyn siłowych NPG S-Line, NPG E-Line, NPG P-Line oraz DHZ Fitness.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną oraz kompleksową obsługę. Prowadzimy także consulting zarówno przed otwarciem klubu, jak i na późniejszych etapach jego rozwoju, co pomaga w wyeliminowaniu błędów oraz sprawia, iż Klienci nie są narażeni na niepotrzebne straty.
Nasz towar w pełni spełnia oczekiwania Klientów, ponieważ łączy w sobie wysoką jakość z rozsądną ceną. Nasi konsultanci służą pomocą przy wyborze najlepszego sprzętu, a także przy transporcie, montażu oraz obsłudze maszyn.

Pomagamy także w otwarciu fitness clubów – sami posiadamy kilka świetnie prosperujących klubów na południu Polski – cieszą się one wielkim zainteresowaniem. Dotychczas wspieraliśmy otwarcie kilkudziesięciu siłowni, nie tylko w kraju, ale też za granicą, w różnych krajach europejskich.

Nasze doświadczenie oraz zaplecze logistyczne, dystrybucyjne oraz serwisowe sprawiają, iż jesteśmy jednym z liderów w branży fitness.
Zależnie od potrzeb naszych Klientów tworzymy wizualizację klubów (3D, 2D, „rzut z góry” oraz tak zwane „tour de club” w formie filmu), pomagamy w wyborze lokalizacji, wskazujemy odpowiednie systemy zarządzania tego typu działalnością oraz oferujemy kompleksowe wyposażenie siłowni.

Fitness Club 24 świadczy usługi serwisowe – w trakcie oraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Współpracujemy także z Klientami, którzy nie zakupili sprzętu w naszej firmie, a potrzebują pomocy w tym zakresie.