Fitness Club 24 Distribution & Service

FITNESS CLUB 24 W LICZBACH

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Realizacji w różnych krajach
0 +
Pracowników
0 +
Zregenerowanych maszyn
0 +
Zadowolonych klientów
0 m2
Powierzchni magazynowych

Fitness Club 24 - Dystrybucja Sprzętu Fitness do siłowni, klubów fitness i boxów Cross

Fitness Club 24 jest jedną z największych, a zarazem najbardziej doświadczonych firm w Europie zajmująca się kompleksowym wyposażeniem fitness klubów. W swojej ofercie posiadamy sprzęt nowy, używany i regenerowany. Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat. Prowadzimy również własne kluby fitness, dzięki czemu wiemy, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzają się w tym biznesie. Na swoim koncie mamy setki kompletnie wyposażonych klubów. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania Klientów nie tylko z Polski i Europy, gdzie mamy już ugruntowaną pozycję, ale i Afryki czy Azji.

Zatrudniamy około 100 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o wysoką jakość produktu oraz wykonują usługi serwisowe. Prowadzimy oddział w Niemczech, który zapewnia szybką reakcję w przypadku wystąpienia usterki.

Wszystkie nasze działy (produkcja, regeneracja, lakiernia, kontrola jakości), biuro oraz magazyny znajdują się w jednej lokalizacji, co znacznie usprawnia wszelkie podejmowane działania. Realizacją zamówienia zajmujemy się od początku do końca.
prezesi_home2

Oferta kompleksowego wyposażeniA siłowni

Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz
sprzęt cardio

Sprzęt cardio

Urządzenia tj. bieżnie, orbitreki, rowery, steppery, schody, wioślarze...

maszyny siłowe

Sprzęt siłowy

Maszyny ze stosem lub na wolny ciężar. Kompletne zestawy urządzeń...

crossfit

crossfit

Bramy funkcjonalne, rowery powietrzne, bieżnie bezsilnikowe, akcesoria do cross treningu...

ławki

Ławki treningowe

Ławki olimpijskie, modlitewniki...

bramy i wyciągi

Bramy i wyciągi

Bramy narożne, wielofunkcyjne, wielostanowiskowe...

akcesoria fitness

Akcesoria fitness

Piłki, platformy bosu, roller, stepy do areobiku, maty, tubing...

hantle

Obciążenia, sztangi, hantle

Sztangi, hantle, obciążenia, zaciski do gryfów...

podłoga do siłowni

Gumowe podłogi sportowe

Wysokiej jakości nawierzchnie do fitness klubów, siłowni typu puzzle.

szafki fitness

Szafki

Szafki do siłowni, klubów - różne warianty.

sprzedajemy 3 kategorie Sprzętu fitness

wybierz najbardziej optymalny dla swojego budżetu

nowY

Szczególnie polecamy naszą markę NPG – New Power Generation, sprzęt cardio, siłowy, funkcjonalny, a także podłoga, szafki i rollmasażery.

regenerowany

Możesz zaoszczędzić do 70% ceny! Jesteśmy liderem regenracji sprzętu fitness w Europie. Poznaj nasz 10 etapowy proces, który nadaje maszyn drugie życie i dołącz do elity Ekoprzedsiębiorców. Na sprzęt dostaniesz gwarancję.

używany

W naszej ofercie posiadamy również sprzęt używany, wersja As-Is: przeznaczona głównie dla dystrybutorów i Clean & Working: sprzęt jest wyczyszczony i sprawdzony pod kątem funkcjonalnym, co mocno wyróżnia nas od konkurencji.

3 magazyny o łącznej powierzchni powyżej 10 000m2

ponad 3000 maszyn fitness dostępnych od ręki

magazyn komorowicka

Posiadamy w naszych magazynach tysiące sprzętów do wyposażenia siłowni i klubów fitness dostępne od ręki. Naszą polityką jest utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, aby błyskawicznie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów. 3 magazyny o powierzchni ponad 10.000m2 robią wrażenie. Zaprojektowany dla naszej firmy profesjonalny system składowania maszyn fitness pozwala na optymalne rozmieszczenie urządzeń i przechowywanie jeszcze większej ilości: maszyn siłowych, bieżni, rowerków, orbitreków, bram do treningu funkcjonalnego etc.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. Zobacz jak wygląda największa firma dystrybuująca sprzęt fitness w Polsce. Obejrzyj na własne oczy magazyny i sprzęt, a także krok po kroku proces regeneracji. Jeżeli nie masz czasu na przyjazd, zapraszamy do obejrzenia filmu z drona, pokazujący mały skrawek naszych magazynów.

Zobacz film z drona - nasze magazyny
magazyn legionów

REGENERACJA MASZYN Z PERSONALIZACJĄ

Jesteśmy jedną z największych firm w Europie realizującą regenerację maszyn na tak dużą skalę i w tak szerokim zakresie. Nadajemy urządzeniom drugie życie. Podczas ponad 10-cio letniego doświadczenia przy sprzęcie używanym, stworzyliśmy własne procedury, które pozwalają na “zrefabrykowanie” urządzeń, dzięki czemu urządzenia w pełni zregenerowane nie różnią się praktycznie od sprzętu nowego. Opracowaliśmy własny 10 etapowy proces regeneracji sprzętu fitness.

OPIEKA NAD KLIENTEM

W zależności od tego, jakiego sprzętu fitness potrzebuje nasz Klient i jaką wiedzę posiada – doradzamy w zakresie wizualizacji klubu, wyboru lokalizacji, aż po kompleksowe wyposażenie i systemy zarządzania wraz z kompletnym know-how z zakresu prowadzenia klubu fitness.

SERWIS

Świadczymy usługi serwisowe w trakcie oraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Służymy pomocą także dla Klientów, którzy nie zakupili sprzętu w naszej firmie. Posiadamy także oddział w Niemczech, dzięki czemu możemy szybko zareagować w razie konieczności.

Chcesz nawiązać z nami owocną współpracę?

Cały czas poszukujemy nowych dystrybutorów. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w branży fitness, z tego względu regularnie bierzemy udział w targach o międzynarodowym oraz ogólnokrajowym zasięgu.