Sprzęt fitness wg. Twoich preferencji

Personalizacja sprzętu sportowego

Dziś możliwości wyboru miejsca treningowego są olbrzymie, wartość detali niebotycznie wzrosła.

Szukamy tego, co oryginalne i wyjątkowe, zaskakujące i nietypowe. Odpowiedzią na  coraz bardziej wygórowane oczekiwania jest indywidualizacja, a także poszukiwanie dodatkowych miejsc na kontakt Klienta z naszą marką.

Co można spersonalizować?

Dajemy Ci szeroki zakres możliwości:

WYBÓR DOWOLNEJ KOLORYSTYKI RAMY URZĄDZEŃ

Ta sama maszyna w różnej kolorystyce jest nie do poznania. Podajesz nam kolor z palety RAL i masz pewność, że Twoje urządzenia będą nawiązywały do wystroju wnętrza lub barw klubowych.

Malujemy zarówno elementy metalowe jak i plastikowe. Nasza nowoczesna lakiernia ma wręcz nieograniczone możliwości. Znajduje się w siedzibie firmy, co dodatkowo przyspiesza termin realizacji zamówienia. Jednorazowo mieści do 12 bieżni na raz. Technologia na najwyższym poziomie, czyli to czego od nas oczekujesz.

WYBÓR KOLORU I FAKTURY TAPICERKI

Wysoka jakość materiałów na jakich pracujemy przedłuża ich żywotność. Oszczędzasz więc na wymianie, nie masz problemu z popękanymi siedziskami, prawdziwą zmorą klientów. Proponujemy Ci zarówno gładkie powierzchnie jak i eleganckie wzory. Komfort klienta i jego wrażenie są najważniejsze. Bogata kolorystyka pozwoli Ci uzyskać pożądany efekt.

Wybór koloru nici, wyszycie grafiki, napisu

Detale, detale i jeszcze raz…personalizacja! Świetnym pomysłem jest wyszycie logo lub hasła na elementach tapicerowanych. Robi to piorunujące wrażenie przy pierwszym wrażeniu. Można też w sposób delikatny, poprzez użycie odpowiedniego koloru nici, nawiązać do barw firmowych.

Indywidualizacja wyświetlacza

Jeśli tylko sprzęt posiada taką funkcję, nasz serwis zainstaluje logo lub stworzone przez Ciebie powitanie. Korzystaj z każdej okazji do kontaktu z Klientem, powitaj Go, zmotywuj, niech poczuje się częścią społeczności Twojego klubu.

Szukasz czegoś wyjątkowego. Produkty, które dziś kupujesz, mają być jedyne w swoim rodzaju i stworzone specjalnie dla Ciebie. Rozumiemy to, stąd dajemy Ci tak szeroką paletę możliwości. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy.