Sprzęt fitness wg. Twoich preferencji

Personalizacja sprzętu sportowego

Dziś możliwości wyboru miejsca treningowego są olbrzymie, wartość detali niebotycznie wzrosła.

Szukamy tego, co oryginalne i wyjątkowe, zaskakujące i nietypowe. Odpowiedzią na  coraz bardziej wygórowane oczekiwania jest indywidualizacja, a także poszukiwanie dodatkowych miejsc na kontakt Klienta z naszą marką.

Co można spersonalizować?

Dajemy Ci szeroki zakres możliwości:

Wybór dowolnej kolorystyki ramy urządzeń z palety RAL.

Ta sama maszyna w różnej kolorystyce jest nie do poznania. Podajesz nam kolor z palety RAL i masz pewność, że Twoje urządzenia będą nawiązywały do wystroju wnętrza lub barw klubowych.

Malujemy zarówno elementy metalowe jak i plastikowe. Nasza nowoczesna lakiernia ma wręcz nieograniczone możliwości. Technologia na najwyższym poziomie, czyli to czego od nas oczekujesz.

Wybór koloru i faktury tapicerki

Wysoka jakość materiałów na jakich pracujemy przedłuża ich żywotność. Oszczędzasz więc na wymianie, nie masz problemu z popękanymi siedziskami.

Proponujemy Ci zarówno gładkie powierzchnie jak i eleganckie wzory. Komfort klienta i jego wrażenie są najważniejsze.

 

Wybór koloru nici, wyszycie grafiki, napisu

Dobrym pomysłem jest wyszycie logo lub hasła na elementach tapicerowanych. Można też w sposób delikatny, poprzez użycie odpowiedniego koloru nici, nawiązać do barw firmowych.

 

Indywidualizacja wyświetlacza

Jeśli tylko sprzęt posiada taką funkcję, nasz serwis zainstaluje logo lub stworzone przez Ciebie powitanie.

Szukasz czegoś wyjątkowego. Produkty, które dziś kupujesz, mają być jedyne w swoim rodzaju i stworzone specjalnie dla Ciebie. Rozumiemy to, stąd dajemy Ci tak szeroką paletę możliwości. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy.