serwis

serwis maszyn fitness

Świadczymy usługę serwisową w trakcie oraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Współpracujemy także z Klientami, którzy nie zakupili sprzętu w naszej firmie, a potrzebują pomocy w tym zakresie. 

Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne i serwis maszyn cardio i siłowych. 

Ceń swój czas i szybkość reakcji, w oczach klientów zyskasz podwójnie. 

Odpowiadamy max do 24h od zgłoszenia, jeśli to tylko możliwe – pomagamy zdalnie. Nasz doświadczony serwisant prowadzi krok po kroku przez prostą naprawę lub zmianę ustawień. 

Przy serwisie gwarancyjnym ponosisz wyłącznie koszt dojazdu, o każdej płatności zostaniesz poinformowany celem akceptacji. 

Posiadamy także oddział w Niemczech, który szybko reaguje w razie potrzeby. 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.  

Opisz szczegółowo czego dotyczy usterka. Im więcej informacji, tym szybsza i bardziej trafna diagnoza. Zdecydowanie przydatne są zdjęcia, które obrazują stan rzeczy, nasi serwisanci mogą ustalić skalę problemu. Przy usterkach podczas pracy urządzenia bezcenne są krótkie filmiki, oceniamy rodzaj dźwięku (ewentualnie jego powtarzalność), widzimy trajektorię ruchu sprzętu, sprawdzamy czy jest prawidłowa. 

  Dane zgłaszającego: (podane dane służą wyłącznie do identyfikacji klienta oraz przeprowadzenia czynności serwisowych.)

  Gwarancja: (jeżeli sprzęt jest po gwarancji w pole numer faktury oraz karty gwarancyjnej proszę wpisać "brak".)


  Dane produktu: (wypełnij wszystkie pola wymagane pozwoli nam zlokalizować produkt, jeżeli posiadasz zdjęcie usterki załącz go.)

  Załącz zdjęcie usterki, jeżeli posiadasz. Pole niewymagane. Limit 2MB - akceptowane pliki GIF, JPG, PNG

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych!
  Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach świadczonych usług przez Fitness Club 24. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania. Zapoznałem się z Polityką Prywatności