PROJEKTOWANIE FITNESS KLUBU, WIZUALIZACJA

Kompletny klub fitness, siłownia hotelowa lub domowa, prywatna strefa wellness. Stworzymy dla Ciebie projekt na każdą przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb. Skorzystaj z porad naszego zespołu projektantów. Możesz liczyć na nasze doświadczenie: zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy już dziesiątki siłowni, mamy też realizacje w Europie, Azji i Afryce, wiemy które rozwiązania sprawdzają się najlepiej.

Wykonamy projekt wraz z propozycją optymalnego doboru i ustawienia sprzętu. Dopasujemy ilość urządzeń do powierzchni siłowni, pomożemy w dobraniu odpowiedniego asortymentu, podzielimy siłownie na strefy, zaplanujemy też strefę recepcji oraz szatni. Wizualizacje prezentowane są w rzucie 2D oraz 3D z dowolną konfiguracją kamery np. rzut z góry oraz animowane tour de club czyli wirtualny spacer po przyszłym klubie. 

Dopasowujemy wszystko indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości.

Na bazie wymiarów pomieszczenia/pomieszczeń przygotowujemy wizualizację. W projekt wstawiamy sprzęty z wcześniej przygotowanej listy, tworzymy strefy. 

Zadbamy o spójność między wnętrzem i wyposażeniem. Do każdego projektu dobieramy odpowiedni: kolor ścian, podłóg, drzwi, okien, rośliny, dekoracje, plakaty, a przede wszystkim sprzęty i ich personalizację. Nowoczesny sprzęt i motywująca atmosfera może zachęcić do aktywności fizycznej i przyłączenia się do klubu.

W strefie cardio umieszczamy takie sprzęty jak: bieżnie, rowerki, orbitreki, schody, steppery, wioślarze czy „narciarze”. Następnie tworzymy strefę siłowo-funkcjonalną. W zależności od jej wielkości, możemy wstawić wielofunkcyjne urządzenia lub większą ilość maszyn ze stosem (sprzęty dwufunkcyjne ograniczają ilość potrzebnego dla nich miejsca). Do tego wstawiamy ławeczki, stojak z hantlami, gryfy i obciążenie. Warto także wydzielić strefę chill, a w niej rollmasażer, maty do stretchingu i akcesoria do rollowania ciała. Niezbędne będą także lustra i odpowiednia podłoga sportowa. Jeśli Twój lokal posiada dodatkową salkę, warto pokusić się o umieszczenie w niej kilku rowerków spinningowych, projektor i zestaw muzyczny. 

Co można spersonalizować?

Dajemy Ci szeroki zakres możliwości. Ta sama maszyna w różnej kolorystyce jest nie do poznania. Podajesz nam kolor z palety RAL i masz pewność, że Twoje urządzenia będą nawiązywały do wystroju wnętrza lub barw klubowych. Malujemy zarówno elementy metalowe jak i plastikowe. Nasza nowoczesna lakiernia ma wręcz nieograniczone możliwości. Masz również możliwość wybór koloru i faktury tapicerki, koloru nici. Świetnym pomysłem jest wyszycie logo lub hasła na elementach tapicerowanych.

Skontaktuj się z nami z przyjemnością Ci doradzimy.