Chcesz otworzyć fitness club? my Ci w tym pomożemy


Kompleksowe doradztwo jak i doradztwo w wybranych etapach:

W zależności jakiego sprzętu fitness Ci potrzeba i jaką wiedzę posiadasz – doradzamy od wizualizacji klubu, wyboru lokalizacji aż po kompleksowe wyposażenie i systemy zarządzania wraz z kompletnym know-how z zakresu prowadzenia klubu fitness. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej prosimy o kontakt, a najlepiej spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim nowym klubie fitness.


Oferujemy wizualizacje 3d, 2d rzut z góry oraz animowane tour de club:

Zależnie od potrzeb naszych Klientów tworzymy wizualizację klubów (3D, 2D, „rzut z góry” oraz tak zwane „tour de club” w formie filmu), pomagamy w wyborze lokalizacji, wskazujemy odpowiednie systemy zarządzania tego typu działalnością oraz oferujemy kompleksowe wyposażenie siłowni. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy. Nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości – telefonicznie, mailowo bądź osobiście.


Leasing i finansowanie:

Dzięki naszym wieloletnim kontaktom, możemy zaoferować naszym klientom specjalną ofertę leasingową na bardzo dobrych warunkach za pośrednictwem GRENKE LEASING, IDEABANK LEASING oraz EFL Grupa Agricole (dawniejszy: Europejski Fundusz Leasingowy) – pozwalającą na sfinansowanie wyposażenia siłowni najwyższej jakości. W sprawie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 668 313 633